Ezüst Évek Nyugdíjas Egyesület
PDF Nyomtatás E-mail
Share

A klub vezetője:  Pelesz András

A klub székhelye: 6724   Szeged, Eszperantó u. 1.

Bemutatkozás:
Az egyesületünk megalakulását megelőzően Szegedi Barátok Nyugdíjas klubjaként működött, 2007 szeptemberében az Idősügyi Tanács javaslatára önállóságunk megőrzésére tekintettel megalakítjuk az Ezüst Évek Nyugdíjas  Egyesületet  28 taggal és kérjük a Bírósági bejegyzést. A Csongrád Megyei Bíróság 2008 január 16.-án jogerősen bejegyzett.
Egyesületünk célja, melyet alapszabályunkban is megfogalmaztunk. A nyugdíjasok - főleg a magányosan egyedül élők - azonos érdeklődésű idősek összehívása. Kirándulások szervezése, szakkörök működése stb., lakókörzetünkben élő emberek életvitelének megkönnyítése, segítése. A Senior  Center megnyitását követően az Egyesületünk itt kapott székhelyet. Az eltelt idő alatt jelenlétünkkel, tevékenységünkkel igyekszünk a ház működését segíteni.


Szeged, 2009. november 16.-án


                                                     Pelesz András 
                                                         elnök
 

Keressen bennünket a Facebookon is!

Képekből ízelítő

Klubjaink